DVD SARVAŠ domaćin područno vatrogasnog natjecanja VZO

03. 9. 2012.

1347189802_dvdsarvasjpg

Ovogodišnje Područno vatrogasno natjecanje Vatrogasne zajednice Osijek, održat će se 15. rujna (subota) za djecu i mladež, te 16. rujna 2012. godine (nedjelja) za seniorske ekipe. Domaćin ovogodišnjeg natjecanja je DVD Sarvaš.

KATEGORIJE NATJECATELJSKIH DESETINA

1. djeca 6-12 godina – muška i ženska
2. mladeţ 12-16 godina – muška i ženska
3. članovi i članice i to u klasama “A” i “B”

DISCIPLINE NATJECANJA

1. vježba s brentačama – za djecu
2. vježba s preprekama – za mladež
3. vježba s VMŠ – za članove i članice

OSOBNA OPREMA NATJECATELJA

Djeca 6-12 godina: majice, trenerke, patike, natjecateljske oznake.
Mladež 12-16 godina: radna odora, kombinezon, majice, trenerke, kaciga za mladež, cipele, patike, natjecateljske oznake.

Članovi i članice: radna odora, kombinezoni, radni opasač, kaciga, cipele ili čizme, natjecateljske oznake.

IDENTIFIKACIJA NATJECATELJA

Djeca: kopija domovnice ili rodnog lista, učenička knjižica
Mladež: članska knjižica, osobna iskaznica, kopija domovnice, učenička knjižica
Članovi i članice: članska knjižica, članska iskaznica, osobna iskaznica, putovnica.

Rok za prijavu natjecateljskih desetina je 05. 09. 2012. Nakon toga će Povjerenstvo za natjecanje VZ Osijek na temelju prijava izraditi satnicu i raspored natjecanja, o čemu ćete biti obaviješteni.

Domaćin DVD Sarvaš spreman je ponuditi prehranu natjecatelja za oba dana i to slijedeće:

Subota 15. rujna: Doručak po cijeni od 15kn po osobi: par hrenovki, senf/kečap, kruh.
Ručak po cijeni od 30kn po osobi: 5 ražnjića, mala pljeskavica, kruh.

Nedjelja 16. rujna: Doručak po cijeni od 15kn po osobi: par kobasica, senf, kruh.
Ručak po cijeni od 30kn po osobi: bečki odrezak, krumpir, kruh, kupus salata.

Uz doručak ili ručak uključeno je i piće osvježenja, a ukoliko se odlučite za piće osvježenja i za drugo jelo cijena pića je 5kn.

Rok za prijavu i plaćanje doručka/ručka je 07. rujna 2012. godine, a prijavu zainteresiranih izvršavate na slijedeći broj mobitela:
Zapovjednik Vilko Smažil 099/730 4631.

Plaćanje potrebno izvršiti isključivo putem žiro-računa na slijedeći broj: 2360000-1102233720