Moto zeke u Sarvašu

26. 4. 2019.

U suradnji s Mjesnim odborom Sarvaš na čelu s predsjednicom Ivanom Orak Davidović i sarvaškim udrugama, od kojih je najveći doprinos tome upravo iz DVD-a Sarvaš, Moto zeke su posjetile i naše klince na našem nogometnom igralištu NK Sarvaš.

Povodom tog susreta, predsjednica Mjesnog odbora je organizirala igre za djecu, kao što su skakanje u vrećama, nošenje jajeta na žlici i slično, dok su članovi DVD-a Sarvaš nastavili druženje u prostoru Mjesnog odbora Sarvaš, gdje su Moto zeke podijeliti poklone našim najmlađim članovima DVD-a Sarvaš. Na taj način je DVD Sarvaš, s Atilom Vadocijem na čelu predsjedništva, još jednom pokazao kako je DVD pokretač sela i kako bi trebalo nastaviti raditi u tom smjeru, za dobrobit djece i povećanje kvalitete življenja u našem selu.